Coopyright Muzyki

Specjalizujemy się obsługą medialną oraz promocją w sieci. Tworzymy strony www, obsługujemy FanPage, Optymalizujemy konta na YT. Profesjonalnie zadbamy o twój wizerunek w sieci.
Nasza wiedza i doświadczenie w tej materii pozwala nam na szybkie promowanie wizerunku twojego zespołu lub kapeli w sieci. Lecz nie tylko wizerunek jest ważny, bądźmy realistami światem rządzi pieniądz. Codziennie w sieci pojawia się setki plików muzycznych których prawa autorskie mogą należeć do Twojego zespołu. Na portalach społecznościowych generują one poważne zyski ich właścicielom lub użytkownikom. Teraz mogą one generować zyski wyłącznie dla Ciebie...

Nasze studio ma spore doświadczenie oraz wiedzę praktyczną która umożliwia czerpanie korzyści finansowych z własnych treści muzycznych. Jeśli posiadasz prawa autorskie do materiałów audio i nie zarabiasz jeszcze w sieci to powinieneś koniecznie rozważyć taką opcję.

Jednak by internauta kupił legalnie materiał audio potrzeba co najmniej trzech czynników:
 • Cena oferowanego materiału
 • Promocja twórcy i jego materiałów w sieci
 • Opcjonalne darmowe źródła pozyskania
Kampanie reklamowe znacząco wpływają na wzrost podaży. Stawiamy na promocję i dotarcie do nowych potencjalnych użytkowników. Trzeba pamiętać też, że dobrze wypromowany materiał oraz zbyt wysoka cena zmusi do wyszukania innego darmowego źródła pobrania pliku.
Dlatego takie źródła trzeba lokalizować i likwidować na bieżąco.

Aktualnie automatycznie skanujemy zasoby: (kliknij w link by sprawdzić jak to działa)
 • Google, Bing (monitorowanie linków pod kątem darmowych treści - bez ich usuwania)
 • YouTube (monetyzacja z reklam i sprzedaż bezpośrednia plików, marketing i promocja)
 • Chomikuj.pl (sprzedaż bezpośrednia plików, marketing i promocja)
 • Zippyshare (usuwanie z zasobów i blokowanie użytkowników)
 • Ulub.pl (usuwanie z zasobów, portal nie umożliwia monetyzacji)
 • Rapidu.net (usuwanie z zasobów, portal nie umożliwia monetyzacji)
 • Uploaduj.net (usuwanie z zasobów, portal nie umożliwia monetyzacji)
 • Freedisc.pl (usuwanie z zasobów, portal nie umożliwia monetyzacji)
 • Wrzuta.pl (usuwanie z zasobów i blokowanie użytkowników)
 • 5fantastic.pl (usuwanie z zasobów i blokowanie użytkowników)
 • oraz inne strony www (ręczne usuwanie zasobów)
W twoim imieniu przeszukamy zasoby sieci pod kątem treści muzycznej a odnalezione pliki w zależności od lokalizacji zgłosimy do usunięcia lub monetyzacji. Gwarantujemy wyraźny wzrost zysku oraz ruchu na autoryzowanych przez Ciebie stronach poprzez intensywne działania promocyjne i reklamowe.

Wszystkie te założenia są realizowane w pakiecie za darmo jeśli nasza umowa będzie na zasadach "fifty/fifty". W zamian za połowę zysku prowadzimy serwisy sprzedażowe w Państwa imieniu oraz zupełnie za darmo optymalizujemy zyski skanując inne serwisy i strony www działające nam na szkodę.
Taka polityka usługi obliguje nas do wzmożonej pracy - bowiem wszelkie zaniedbania prowadzą do minimalizacji i naszego zysku. Więc jeśli nic nie zarobimy to jest to wyłącznie nasza wina.
Skanowanie zatem odbywa się priorytetowo co określony odstęp czasu a raz na 24h są prowadzone operacje na plikach (oznaczanie lub zgłaszanie do usunięcia)

Inną opcją współpracy z nami jest opcja rozliczania "na sztuki".
Za każdy link oznaczony lub usunięty opłacacie państwo kwotę 0,05zł a zyski wygenerowane w całości pozostają u Państwa. Niestety w tej opcji priorytet skanowania zasobów jest zmieniony.
Skanowanie odbywa się selektywnie, raz w tygodniu przesyłamy zestawienie linków, oraz podsumowanie miesięczne w celu rozliczenia. Wszelkie działania na plikach są również wykonywane raz w tygodniu a nie co 24h. Opcja polecana po stabilizacji i wyrobieniu nawyków w internecie. Po dłuższym czasie (rok lub więcej) internauta poszukujący treści wyrabia sobie nawyk: szkoda tego szukać bo i tak nie znajdę darmowego - dlatego iż jego poprzednie zmagania dokładnie tak zawsze wyglądały i przechodzi z automatu do oficjalnego źródła kupić materiał. Zna to źródło z materiałów promocyjnych już na pamięć.

Niemniej jednak zastrzegamy sobie możliwość odstąpienia od usługi w przypadku niekorzystnych dla nas warunków - opłata za usługę będzie niewspółmierna z poniesionymi przez nasz kosztami.

Trzecią możliwością jest wykupienie licencji na nasz autorski program "NO®©A" wraz z darmową konfiguracją oraz szkoleniem on-line z podstaw jego obsługi. Licencja obejmuje też aktualizacje oraz roczną dzierżawę mocnego serwera www z php7, PgSQL, transferem unlimited i szybkim łączem.
Program ten w pełni automatycznie przeszukuje ww serwisy oraz generuje gotowe listy plików do usunięcia. Więcej informacji telefonicznie - przykład zastosowania zobrazowany tutaj: youtube.com

Ponadto oferujemy własne sprawdzone wsparcie prawne: kancelaria prawna specjalizująca się w prawie internetowym oraz muzycznym mająca za sobą wiele wygranych spraw np. z Orchard Music.
Anglojęzyczne serwisy nie są dla nas żadną przeszkodą w respektowaniu prawa licencyjnego muzyki.

Umożliwiamy implementacje specjalnego kodu playera audio który uniemożliwia nieautoryzowane pobranie plików. Tym samym ogranicza niekontrolowane rozprzestrzenianie się w sieci nowych materiałów. Materiały takie mogą być tylko odsłuchiwane lub pobierane po podaniu specjalnego linku.

Jednym z naszych klientów jest IMPRESS - zobacz jak chronimy jego pliki i generujemy zyski
na chomikuj.pl

Zapraszamy do współpracy